BELEDİYE BAŞKANI İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE SICAK YEMEK DAĞITTI


Haber Kategorisi : Güncel Haberler
Yayınlanma Tarihi : 04 Mayıs 2021 16:30
Okunma Sayısı : 1701
Haberin Yazarı : Yönetici
Haberin Kaynağı : Diğer

     KAVAK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SARICAOĞLU, KİMSEYİ YALNIZ BIRAKMAYIZ

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtımı yaptı.

Zabıta Ekipleri ile iftar saatinde sokağa çıkan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yemek dağıtımı kendi elleriyle yaptı. Kapılarını çaldığı vatandaşlarla sohbet edip hatırları sordu.

“Yalnız Değilsiniz” sloganı ile Kavak’ta ihtiyaç sahipleri ve covit-19 hastalarının evlerine sıcak yemek servisi yaptıklarını söyleyen Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, “ Bu zor günlerde tüm imkânlarımızla her daim vatandaşımızın yanındayız. Elimizden geldiğince herkese ulaşmaya çalışıyoruz” dedi.

Covit-19 hastası vatandaşlara verdikleri sıcak yemek desteğine Ramazan ayı ile ihtiyaç sahibi aileleri de eklediklerini belirten Sarıcaoğlu, belediye olarak her zaman vatandaşlarının yanlarında olduklarını söyledi. Kavak’ta her gün 300 aileye sıcak yemek ikramı yaptıklarını ifade eden Sarıcaoğlu, şunları söyledi:

“Bu hastalığı geçiren birisi olarak salgına yakalanan vatandaşlarımızın bu süreçte neler çektiğini neler yaşadıklarını çok iyi anlıyorum. O nedenle bu zor günlerinde hastalarımıza birkaç kap yemekle destek olmak istedik. Mübarek Ramazan Ayının gelmesiyle de Yalnız Değilsiniz sloganı ile bunun kapsamını genişleterek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı da ekledik. Şimdi bu yaşadığımız tam kapanma sürecinde de Belediye olarak karınca kararınca insanlarımızı asla rencide etmeden, ifşa etmeden evlerine sıcak yemek ulaştırma gayreti içindeyiz. Vatandaşlarımıza yemek ikramımızı hijyen kuralları çerçevesinde kullan-at kaplarda her gün çorbasıyla, sulu yemeğiyle, tatlısı salatasıyla birlikte veriyoruz.. Bizim ulaşamadığımız ihtiyaç sahipleri 0553 5961402 Nolu telefonumuzu arayarak yardım talebinde bulunabilir. Yaşadığımız zor günleri el birliği ve dayanışma içinde aşacağız”LinkedIn'de Paylaş
'de Paylaş
Telegram'da Paylaş
WhatsApp'da Paylaş