ALAÇAM DA TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ

....................


Haber Kategorisi : Kültür ve Sanat Haberleri
Yayınlanma Tarihi : 08 Ocak 2019 03:00
Okunma Sayısı : 3748
Haberin Yazarı : Yönetici
Haberin Kaynağı : Site YönetimiSamsun DSİ Türk Müzik Topluluğu tarafından verilen konseri ilgi gördü.

Alaçam Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü salonunda Samsun DSİ 7. Bölge Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Türk Müzik Topluluğu, koro şefi Sevtap Bayraktar eşliğinde Türk sanat müziği eserlerini solo ve koro halinde seslendirildi.

Salonu dolduran davetliler de şarkılara zaman zaman eşlik etti. Konser sonunda teşekkür konuşması yapan Belediye Başkanı Hadi Uyar, “Bizlere bu güzel akşamı yaşadıkları için en başta Koro Şefi Sayın Sevtap Bayraktar’a Samsun DSİ Türk Müziği Topluluğuna ve emeği geçenlere tek tek teşekkürlerimi sunuyorum”,dedi . Koro Şefi Sevtap Bayraktar'a plaket takdim etti.

Konseri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Alaçam Orman Şefi Eyüp Can Çarkacı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz,AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, AK parti Kadın Kolları Başkanı Nimet Karanlık, Belediye Meclis Üyeleri,muhtarlar sivil toplum temsilcileri ile çok sayıda davetli izledi.
LinkedIn'de Paylaş
'de Paylaş
Telegram'da Paylaş
WhatsApp'da Paylaş